CENNIK COACHING

Każdy z klientów, zarówno indywidualnych, jak i grupowych, jest inny. Znajduje się w różnych sytuacjach, ma odmienne potrzeby, oczekiwania i zasoby. Z tej racji coaching należy do to tych aktywności, których cennik powinien być szacowany osobno dla każdego jednostkowego przypadku i obejmować całość procesu.

Bez względu na to, czy biorę pod uwagę pracę z zespołem, czy coaching indywidualny cena za usługę ustalana jest na podstawie kilku zmiennych

Szczegółową cenę za coaching indywidualny i coaching grupowy ustalamy przed rozpoczęciem współpracy, gdy określamy, jaki miałby być jej charakter i zakres. W oparciu o potrzeby klienta tworzymy harmonogram pracy, dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Dokładam wszelkich starań, aby moi klienci byli zadowoleni z przedstawianych przeze mnie warunków współpracy. Jeśli ktoś decyduje się na współpracę ze mną, podpisujemy umowę, w której zawarte są wszystkie szczegóły.
Jeśli masz pytania, chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o coachingu indywidualnym cenach i moich metodach pracy – zapraszam na bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie, podczas którego wszystko wyjaśnię i odpowiem na wszelkie nurtujące Cię kwestie.

13 ludzie podążają TomaszWan
Twitter Pic MrCrypto Twitter Pic PFRInnow Twitter Pic AnnaKord Twitter Pic cdiamond Twitter Pic ideatown Twitter Pic mburnatm Twitter Pic Irezer16 Twitter Pic R_Niedzi
?