CENNIK COACHING

Każdy z klientów, zarówno indywidualnych, jak i grupowych, jest inny. Znajduje się w różnych sytuacjach, ma odmienne potrzeby, oczekiwania i zasoby. Z tej racji coaching należy do to tych aktywności, których cennik powinien być szacowany osobno dla każdego jednostkowego przypadku i obejmować całość procesu.

Bez względu na to, czy biorę pod uwagę pracę z zespołem, czy coaching indywidualny cena za usługę ustalana jest na podstawie kilku zmiennych

Szczegółową cenę za coaching indywidualny i coaching grupowy ustalamy przed rozpoczęciem współpracy, gdy określamy, jaki miałby być jej charakter i zakres. W oparciu o potrzeby klienta tworzymy harmonogram pracy, dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Dokładam wszelkich starań, aby moi klienci byli zadowoleni z przedstawianych przeze mnie warunków współpracy. Jeśli ktoś decyduje się na współpracę ze mną, podpisujemy umowę, w której zawarte są wszystkie szczegóły.
Jeśli masz pytania, chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o coachingu indywidualnym cenach i moich metodach pracy – zapraszam na bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie, podczas którego wszystko wyjaśnię i odpowiem na wszelkie nurtujące Cię kwestie.

12 ludzie podążają TomaszWan
Twitter Pic PFRInnow Twitter Pic AnnaKord Twitter Pic cdiamond Twitter Pic ideatown Twitter Pic mburnatm Twitter Pic Irezer16 Twitter Pic R_Niedzi Twitter Pic Rentamot
?