Coaching

Czym jest coaching?


JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE?

Wszystkie szczegóły dotyczące coachingu są wyjaśniane przeze mnie podczas pierwszego – niepłatnego i niezobowiązującego spotkania. Omówiona zostaje idea coachingu, jego zasady, forma współpracy w oparciu o umowę, odpowiem też na wszystkie Twoje pytania. Po tym spotkaniu sam podejmiesz decyzję czy chcesz „wejść” w proces.

Proces coachingowy składa się z 60 minutowych spotkań (sesji) coachingowych. Podczas pierwszych 1-2 sesji określamy Cel Główny Procesu – to co chcesz osiągnąć po jego zakończeniu. Na każdej z poszczególnych sesji będziemy zajmować się celami/tematami, których realizacja doprowadzi Cię do Celu Głównego. Coaching stawia na szybką realizację planu, zatem nasz proces nie będzie trwał długo – 4/6/8 sesji co 1-2-3 tygodnie w zależności od tematu i Twojego zaangażowania.

Ważne jest, abyś pracował ze mną według poniższych zasad:

– chęć dokonania zmiany,

– dobrowolność,

– zaangażowanie,

– terminowość.

Ja oferuje Ci poufność, moje kompetencje (ICF), doświadczenie (o mnie zawodowo) i stu procentowe zaangażowanie w realizację Twojego Celu. Pracuję w Całej Polsce zatem nasze spotkania mogą się odbywać w Twoim gabinecie, u mnie w Krakowie, ale również w innym miejscu, w którym będziesz czuć się swobodnie. Niektóre sesje coachingowe można przeprowadzić telefonicznie lub przez Skype. Koniec procesu to chwila, w której świętujemy Twój SUKCES.

9 ludzie podążają TomaszWan

?