ZAWODOWO

Moja kariera zawodowa


Tomasz Wanowicz

Moja droga do profesjonalnego zajmowania się coachingiem zaczęła się już 17 lat temu. Podczas tych lat pełniłem różne funkcje na szczeblu zarządzania – począwszy od najniższych poziomów kierowniczych, przez stanowiska dyrektora operacyjnego i handlowego, członka zarządu oraz wiceprezesa, a skończywszy na konsultancie.

Zaangażowałem się w działalność największych polskich firm handlowo-produkcyjnych w branży odzieżowej, zarządzałem sprzedażą w takich markach jak Reserved, House, Scotch and Soda, Atlantic, 4F, Outhorn, Badura, Simple CP czy Henderson Rosja, ale współpracowałem także z markami spoza tego sektora (Empik, Kodak Express, czy FLYSPOT).

Pozwoliło mi to na poznanie kultury organizacji pracy w wielu miejscach, analizę problemów, z którymi stykają się firmy na co dzień i zrozumienie działania struktur. Dzięki tej wiedzy nabyłem wyjątkowych – jak na coacha – kompetencji i doświadczeń, które pomagają w realizacji celu, jakim jest pomoc w rozwoju kluczowych osób i organizacji biznesowych. Dziś jako Executive – Corporate Coach zajmuję się przede wszystkim coachingiem przeznaczonym dla osób, które chcą osiągnąć swoje własne cele przy maksymalnym wykorzystaniu swojego ukrytego potencjału.

Zdobyte przeze mnie umiejętności i doświadczenie gwarantują pełne zrozumienie środowiska, w którym pracują moi klienci. Tylko w taki sposób można rzeczywiście skierować ludzi na drogę, którą zawsze chcieli obrać. Doskonale znam i zdaję sobie sprawę z wyzwań, jakie czekają na każdego kierownika i pracownika danej firmy.


PRYWATNIE

Prywatnie jestem mężem i ojcem. Wolny czas spędzam na renowacji zabytkowych motocykli, uprawianiu sportów ekstremalnych oraz samotnych podróżach motocyklowych. Należę do ludzi zauroczonych światem i życiem ze wszystkimi ich smakami, zapachami oraz kolorami.

Opisy moich wybranych wypraw:

– Pot, kamienie i przepaść. Zdany na siebie w plenarach Albanii.
– Zdany na siebie. Przez spaloną Turcję do zielonej Gruzji.
– Krym przed inwazją. Samotnie do małej Europy.

12 ludzie podążają TomaszWan
Twitter Pic PFRInnow Twitter Pic AnnaKord Twitter Pic cdiamond Twitter Pic ideatown Twitter Pic mburnatm Twitter Pic Irezer16 Twitter Pic R_Niedzi Twitter Pic Rentamot
?