ZAWODOWO

Moja kariera zawodowa


Tomasz Wanowicz

Moja droga do profesjonalnego zajmowania się coachingiem zaczęła się już 17 lat temu. Podczas tych lat pełniłem różne funkcje na szczeblu zarządzania – począwszy od najniższych poziomów kierowniczych, przez stanowiska dyrektora operacyjnego i handlowego, członka zarządu oraz wiceprezesa, a skończywszy na konsultancie.

Zaangażowałem się w działalność największych polskich firm handlowo-produkcyjnych w branży odzieżowej (Reserved, House, Scotch and Soda, Atlantic, 4F, Outhorn, Badura, Simple CP czy Henderson Rosja. ), ale współpracowałem także z markami spoza tego sektora (Empik, Kodak Express, czy FLYSPOT).

Pozwoliło mi to na poznanie kultury organizacji pracy w wielu miejscach, analizę problemów, z którymi stykają się firmy na co dzień i zrozumienie działania struktur. Dzięki tej wiedzy nabyłem wyjątkowych – jak na coacha – kompetencji i doświadczeń, które pomagają w realizacji celu, jakim jest pomoc w rozwoju kluczowych osób i organizacji biznesowych. Dziś jako Executive – Corporate Coach zajmuję się przede wszystkim coachingiem przeznaczonym dla osób, które chcą osiągnąć swoje własne cele przy maksymalnym wykorzystaniu swojego ukrytego potencjału.

Zdobyte przeze mnie umiejętności i doświadczenie gwarantują pełne zrozumienie środowiska, w którym pracują moi klienci. Tylko w taki sposób można rzeczywiście skierować ludzi na drogę, którą zawsze chcieli obrać. Doskonale znam i zdaję sobie sprawę z wyzwań, jakie czekają na każdego kierownika i pracownika danej firmy.


 

 

PRYWATNIE

Prywatnie jestem mężem i ojcem. Wolny czas spędzam na renowacji zabytkowych motocykli, uprawianiu sportów ekstremalnych oraz samotnych podróżach motocyklowych. Należę do ludzi zauroczonych światem i życiem ze wszystkimi ich smakami, zapachami oraz kolorami.

Opisy moich wybranych wypraw:

– Pot, kamienie i przepaść. Zdany na siebie w plenarach Albanii.
– Zdany na siebie. Przez spaloną Turcję do zielonej Gruzji.
– Krym przed inwazją. Samotnie do małej Europy.

11 ludzie podążają TomaszWan

?